Diskusné fóra Voľby 2022

  • Publikované dňa: 13 október 2022
  • Autor: kultura
Dátum konania: 
20.10.2022

Voľby 2022: Koho budeme voliť v našej obci?

Občianske združenie TREND v Polomke pripravilo pre spoluobčanov dve podujatia, na ktorých budú môcť bližšie spoznať predstavy kandidujúcich o budúcnosti našej obce.

Pozývame vás na podujatie Prezentácie kandidátov na funkcie poslancov do obecného zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 20. októbra o 17:00 vo veľkej zasadačke obecného úradu. Pozvanie prijalo 11 kandidátov, ktorí vám predstavia svoje zámery a ciele na nasledujúce volebné obdobie.

Občianske združenie TREND vás pozýva aj na podujatie Diskusné fórum s kandidátmi na post starostu obce. Toto podujatie sa uskutoční v sobotu 22. októbra o 16:30 vo veľkej zasadačke obecného úradu. Kandidátom budete môcť klásť otázky a vypočuť si odpovede akým spôsobom chcú riešiť vaše problémy v obci.

M. Heretová