Oznamy miestneho rozhlasu v mobile

  • Publikované dňa: 17 marec 2021
  • Autor: kultura
Dátum konania: 
17.03.2021

Vážení občania,

Obec Polomka ponúka novú službu pre väčšiu informovanosť obyvateľov. Hlásenia miestneho rozhlasu budú zasielané registrovaným občanom formou zvukového záznamu alebo SMS správ.

Občania sa môžu registrovať na zasielanie zvukových záznamov hlásenia miestneho rozhlasu na stránke www.polomka.sk, sekcia Miestne oznamy, Link ROZANA. Pre túto službu je potrebné technické zariadenie počítač alebo smartfón a pripojenie na internet. V prípade, že si občan stiahne aplikáciu ROZANA do mobilu, bude dostávať aj upozornenia, že je v aplikácii nová hlasová správa a bude si ju môcť následne vypočuť. Hlasové správy majú nastavenú platnosť trvania podľa aktuálnosti oznamu a po uplynutí platnosti sa automaticky vymažú.

Občania, ktorí nemajú mobilný telefón typu smartfón, ale vlastnia staršie tlačidlové telefóny môžu požiadať o zasielanie SMS správ z hlásenia miestneho rozhlasu. O túto službu môžu požiadať nahlásením mena adresy a telefónneho čísla na adrese kultura@polomka.sk, alebo telefonicky počas pracovných hodín 0904 216 338.

Tieto služby budú nabiehať na skúšobnú prevádzku od 22.3.2021. Prosíme občanov o trpezlivosť pri registrácii a uvedení systému do plnohodnotnej prevádzky.

Zasielanie hlasových správ a SMS správ pre občanov je bezplatné a následne aj bude bezplatné.